Про MUTE

ТМ mute заснована у 2021 році.

Наш основний напрямок – аромадифузори з керамікою. Також, в нашій лінійці представлені класичні аромадифузори з паличками, автодифузори, керамічні саше для шафи та санітайзери для рук.

Філософія mute заснована на комбінації естетично-красивого образу та витонченого аромату, що не просто прикрашає простір, але і переосмислює його, додаючи індивідуальності.

Аромадифузори з керамікою

Аромадифузор з керамікою MUTE складається з флакона з парфумованою рідиною та керамічного вироба, що опускається у флакон. За рахунок пористої структури, виріб абсорбує рідину та починає ароматизувати простір. Кожен елемент керамічної фігури виготовляється вручну нашими майстрами з української глини без додаткових домішок. Таким чином, ми можемо гарантувати, що, крім унікальності кожного виробу, вони абсолютно екологічно чисті та безпечні. Керамічний аромадифузор - це цікавий елемент декору, який не тільки прикрасить інтер'єр, а й наповнить приміщення приємним ніжним ароматом. Однією з головних переваг такого дифузора є його здатність рівномірно розподіляти аромат за рахунок більшої площі кераміки порівняно з паличками. Також парфумована композиція, проходячи через кераміку, стає тоншою та ніжнішою. Якщо аромату не вистачає для ароматизації приміщення, слід скористатися спреєм, який входить до набору. Лише декількох натискань буде достатньо, щоб посилити концентрацію аромату. Таким чином, клієнт може регулювати інтенсивність аромату на свій розсуд. Крім того, кераміка має більш тривалий час використання, адже виріб продовжує віддавати аромат і після того, як рідина закінчиться у флаконі.

Керамічні аромадифузори (9)

Автодифузори (4)

Автодифузори

Керамічні автодифузори MUTE створюють не лише приємний аромат, а й додають нотку стилю у ваш автомобіль. Легко встановлюються та практичні у використанні, роблячи вашу поїздку більш приємною та ароматною.

Аромадифузори з паличками

Аромадифузори з паличками не є новинкою на ринку, проте для аромадифузорів з паличками MUTE ми використовуємо ту ж парфумовану композицію, що і для аромадифузорів з керамікою. Ця рідина є більш концентрованою та має збалансований склад для оптимального поглинання керамічним виробом. Тож при її використанні з паличками рідина випаровується довше, оскільки є менш летючою. Аромат виходить насиченішим, проте його інтенсивність можна регулювати за допомогою кількості паличок. Також для великих приміщень подібний склад є незаперечною перевагою, адже він охоплює більшу площу.

Аромадифузори з паличками (12)

Ароматичні саше (5)

Керамічні саше

Керамічні саше MUTE виконані у формі монети та оброблені ароматом. Керамічні саше призначені в основному для знайомства з ароматами та щоб зрозуміти, як аромати розкриваються через кераміку, але якщо покласти їх в невеликий закритий простір (сумочка, комод), то вони його ароматизують. Керамічні саше для шафи MUTE це об'ємний виріб в комплекті зі спреєм з парфумованою рідиною - прекрасне рішення для тих, хто хоче зберегти свої речі свіжими та ароматними.

Санітайзер для рук

Наш санітайзер має відмінний склад, що вбиває бактерії, проте не сушить шкіру та залишає легкий приємний шлейфовий аромат.

Санітайзери (2)

Рефіли (1)

Рефіли

Рефіли MUTE дають можливість використовувати керамічні дифузори довше ніж раніше. Просто додайте рідину у флакон за допомогою маленької воронки, що вкладається до кожного рефілу, та насолоджуйтесь ароматом ще декілька місяців. Також рефіли прекрасно підійдуть для дифузорів з паличками - додайте рідину у флакон та замініть палички на нові, що йдуть у подарунок до кожного рефілу.

Кошик
Увійти

Ще немає аккаунту?

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити використанння Вами нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Почніть вводити текст, щоб переглянути товари, які ви шукаєте.

Дякуємо за Ваше звернення

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом